Турнір пам’яті шахістів Херсонщини

25.09.2023 - 20:28
#Игра #шахматы #гроссмейстерторжествомногообразия #chess

27.09.23 о 19.00 на платформі LICHESS Херсонська обласна шахова федерація (ХОШФ, Президент – Міжнародний гросмейстер, Юрій Шкуро) та Школа шахів «ШУП» організовують Міжнародний он-лайн турнір, присвячений памяті шахістів Херсонщини , загиблих від військової агресії з боку рф.

Початок - 19.00. Реєстрація до 13.00.

Контроль часу – 4  хвилини на партію + 2 секунди за кожний зроблений хід.

Благодійні внески:

Варіант №1. 100 гривень -  участь у турнірі з учнями і тренерами Школи, без представників рф, блрф, ірану і інших держав-агресорів. Гра у турнірі без читерів та інших шахраїв.

Варіант №2.  300 гривень – умови варіанту 1 + гарантоване отримання призу (накопичувальні ШУПИ, 1 ШУП =1 євро. БАЛАНС ШУПів на 25.09.23 

КМС, Майстри спорту, Міжнародні Майстри автоматично грають на умовах варіанту №2. Або можуть доплатити різницю і отримати варіанти 3 і 4.

 Варіант №3. 600 гривень - умови варіантів 1+2 та + отримують он-лайн огляд всього турніру від Міжнародного гроссмейстра, отримують відео-аналіз партій турніру (і своїх ігр,і ігр інших шахістів) від старшого тренера, загальна кількість навчального відео від Міжнародного гроссмейстра 3 години + за 1 турнір!

Плюс за кожен турнір учасник отримує накопичувальні євро

 Варіант №4.  Власники річного абонемента 

 «Рік радощів зі школою ШУП»    грають без внеску, отримують он-лайн огляд всього турніру від Міжнародного гроссмейстра, отримують відео-аналіз партій турніру (і своїх ігр,і ігр інших шахістів) від старшого тренера, загальна кількість навчального відео від Міжнародного гроссмейстра 3 години + за 1 турнір!

Плюс за кожен турнір учасник отримує накопичувальні євро.

Крім того, власники абонементу  отримують щє…

Перевір свої знання  і стань сильнішим!  

Добавить комментарий

Возникли вопросы?
Обратитесь к нашему менеджеру