«Меморіал вчителя математики та великого Друга шахів»

23.06.2023 - 00:23
#Игра #шахматы #гроссмейстерторжествомногообразия #chess

6 червня 2023 роки Школа шахів «ШУП» провела Міжнародний он-лайн турнір, пам’яті організатора Міжнародного фестивалю  «Азовська хвиля» (місто Генічеськ), на якому зростали майбутні майстри, гроссмейстри, Чемпіони Україні та Світу, пам’яті тренера, вчителя математики і інформатики, кандидата у майстри спорту  з шахів, Юрія Тісліченко.

У «Меморіалі Юрія Тісліченко» прийняли участь шахісти з : України, Панами, США, Польщі, Молдови, Латвії, Німеччини, Ізраіля.

У бліц-турнирі, з контролем часу 7 хвилин на всю партію, грали 2 Майстра спорту, Чемпіон Панами серед юнаків, Чемпіон Латвії серед юнаків, волонтери,художники шахового мистецітва та юна професорка ХДУ, Чемпіонка Херсонської області серед освітян.

 

Боротьба у цей раз була запекла, і доля першого місця визначилася лише у останніх турах!

І все-ж таки :

1-е місце виборов досвідчений тренер Школи «ШУП», учень Міжнародного гросмейстера,Юрія Шкуро, Майстер ФІДЕ, Михайло Васильєв.

Переможець набрав 24 очка.

2-місце посів учень старшого тренера (у форматі «Індивідуальний заочний курс») та Майстра ФІДЕ, Анастасії Шкуро (у он-лайн форматі), чемпіон Панами серед юнаків, Адріан.

Адріан набрав 18 очок, до останнього йшов на рівних з досвідченим Майстром, але програв особисті зустрічі і відлетів на другу сходинку.

3-е місце у досвідченого Майстра спорта з заочних шахів( КМСа з шахів «класичних»), Василя .

Василь набрав 15 очок і показав доволі сильну гру.

4-е місце у учня переможця турніру, Генадія. Генадій теж набрав 15 очок!

5-е місце посів представник США, учень тренера Школи «ШУП» Майстра ФІДЕ,Михайла Васильєва, Артем. 12 очок – дуже крутий результат

6-е місце у цій крутій компанії (Ви подивіться скільки сильних гравців опинилися на нижчих місцях)  посів Юрій Б.( Місто Києв). Учень Міжнародного гросмейстера Ю.Шкуро та переможця турніру, набрав 10 очок і виявився єдиним,хто вніс смуту у боротьбу за перше місце!

Саме Юрій розмолотив свого тренера настирливими діями проти короля Майстра!

Як казали очевидці, увесь Київ чув радість переможця!

 

Дуже крутий турнір, дуже сильний склад учасників, велике спасибі усім, хто вшанував пам’ять про друга шахів.

Дякуємо усім учасникам за чесну гру!

Власники абонементу «Рік радощів зі Школою ШУП» -вже отримали ОН-ЛАЙН ОГЛЯД ТУРНІРУ (100 хвилин емоційного, але якісного та веселого відео від старшого тренера, який у День народження , як і завжди, працював) і ще отримають аналітичні відео по іграм з цього турніра.

Долучайтесь !

та

ставайте кращими  разом зі Школою «Шахи. Вчимо перемагати!»

Добавить комментарий

Возникли вопросы?
Обратитесь к нашему менеджеру