«Меморіал Володимира Зіганшина»

23.06.2023 - 00:14
#Игра #читеры #шахматы #юмор #гроссмейстерторжествомногообразия #chess #cheaters

20 травня 2023 року Школа шахів «ШУП» провела Міжнародний он-лайн турнір пам’яті, Легенди Херсонського аматорського бліцу, Володимира Зіганшина.

У бліц-турнирі(контроль часу 3 хвилини + 2 секунди за кожний зроблений хід ) грали шахісти з України, Польщі, Панами, Молдови та Грузії.

1-е місце зайняв учень міжнародного гросмейстра Юрія Шкуро, і вже більше 15 років, один з найкращих тренерів Школи, Майстер ФІДЕ, Михайло Васильєв.

Михайло Євгенович набрав 24 очка.

2-е місце посів учень старшого тренера (у форматі «Індивідуальний заочний курс») та Майстра ФІДЕ, Анастасії Шкуро (у он-лайн форматі), чемпіон Панами серед юнаків, Адріан.

Адріан набрав 10 очок.

3- місце у учня Школи, юного Влада (місце Вінниця) – 9 очок

Влад тренується у он-лайн форматі з переможцем даного турніру, інколи доповнює це он-лайн заняттями с Міжнародним гросмейстром, Юрієм Шкуро, та самостійно працює з інноваційними книжками та відео-курсами, авторства старшого тренера Школи «ШУП».

До речі, після цього турніру Влад поїхав на Чемпіонат України (рапід) серед юнаків,  і зайняв високе 9 місце (серед сотні найкращих юних спортсменів України).

4-е місце у нашого друга з Грузії, кандидата у майстри спорту, Дмитра Миколаєнко.

Дякуємо усім учасникам за чесну гру!

Власники абонементу «Рік радощів зі Школою ШУП» - вже отримали ОН-ЛАЙН ОГЛЯД ТУРНІРУ (75 хвилин емоційного, але якісного та веселого відео від старшого тренера, який у День народження , як і завжди, працював) і ще отримають аналітичні відео по іграм з цього турніра.

Долучайтесь !

та

ставайте кращими  разом зі Школою «Шахи. Вчимо перемагати!»

 

Добавить комментарий

Возникли вопросы?
Обратитесь к нашему менеджеру