"Меморіал Вячеслава Огнівенко", 4 липня о 19.00

04.07.2023 - 15:06
#Игра #шахматы #гроссмейстерторжествомногообразия #chess

04.07. 2023 на платформі Lichess Херсонська обласна шахова федерація (ХОШФ,Президент – Міжнародний гросмейстер, Юрій Шкуро) та Школа шахів «ШУП» організовують турнір пам’яті талановитого Херсонського шахіста, КМС, тренера, спражнього «катали» у шахи,карти, тоталізатор, але постійно посміхающогося і любязного, Вячеслава Огнівенко.

Вячеслав давав багато цінних порад молодим шахістам, його досвід був безцінним!  

Отож, "Меморіал Вячеслава Огнівенко", Початок - 19.00. Реєстрація до 13.00.

Контроль часу – 10 хвилин на партію.

Благодійні внески:

Варіант №1. 100 гривень -  участь у турнірі з учнями і тренерами Школи, без представників рф, блрф, ірану і інших держав-агресорів. Гра у турнірі без читерів та інших шахраїв.

Варіант №2.  300 гривень – умови варіанту 1 + гарантоване отримання призу (накопичувальні ШУПИ,1 ШУП =1 євро. Баланс ШУПів 

КМС,Майстри спорту, Міжнародні Майстри автоматично грають на умовах варіанту №2. Або можуть доплатити різницю і отримати варіанти 3 і 4.

 

Варіант №3. 600 гривень - умови варіантів 1+2 та + отримують он-лайн огляд всього турніру від Міжнародного гроссмейстра, отримують відео-аналіз партій турніру (і своїх ігр,і ігр інших шахістів) від старшого тренера, загальна кількість навчального відео від Міжнародного гроссмейстра 3 години + за 1 турнір!

Плюс за кожен турнір учасник отримує накопичувальні євро

 

Варіант №4.  Власники річного абонементу «Рік радощів зі школою ШУП»  грають без внеску, отримують он-лайн огляд всього турніру від Міжнародного гроссмейстра, отримують відео-аналіз партій турніру (і своїх ігр,і ігр інших шахістів) від старшого тренера, загальна кількість навчального відео від Міжнародного гроссмейстра 3 години + за 1 турнір!

Плюс за кожен турнір учасник отримує накопичувальні євро.

Крім того, власники абонементу отримують щє…

 

З повагою до минулого, з вірою у майбутнє!

Добавить комментарий

Возникли вопросы?
Обратитесь к нашему менеджеру